SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
“İyi oyun çıkartacağız”

“İyi oyun çıkartacağız”

George Dikeoulakos, kazandıkları Hatay Büyükşehir Belediyespor maçından sonra konuştu.

Kadınlar Ligi Türkiye Kupası'nın ilk maçını kazanarak yarı finale yükselen Fenerbahçe'nin Antrenörü George Dikeoulakos, kupa maçlarında sürprizlerin olduğunu dile getirerek, diğer maçlarda iyi oyun çıkartacaklarını söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediyespor ile oynanan maç sonrasında açıklama bulunan Fenerbahçe Antrenörü George Dikeoulakos, “İlk yarıda hücum anlamında çok kötü değildik ama savunmada çok hafif kaldık. Devre arasında savunmada ne yapmamız gerektiği konusunda konuştuk ve ikinci yarıda daha mantıklı oynamaya devam ettik. Yarı finalde karşılaşma ihtimalimiz olan her iki takım da çok iyi takımlar. Herhangi birini rakip olarak seçmek mümkün değil. Bu tip kupalarda zaten sürprizler olur genelde. Konsantre olup bir diğer maç kim olursa olsun iyi bir oyun çıkarmaya çalışacağız” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyespor takımı Antrenörü Ekin Baş ise yaptığı açıklamada, “Maçın başında istediğimiz gibi başlayamadık ama sonra ritmimizi bulduk. Bu süreçte yorulduk ve reaksiyonları geç vermeye başladık. İzleyenlere iyi bir basketbol izlettiğimizi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.