SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe bu akşam oynanacak olan derbi maça yönelik taraftarlarına özel bir hizmet sunacak. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre bu akşam Ülker Stadyumu’nda oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş derbisine özel tüm stat seyircilerine 2 saat ücretsiz internet keyfi sunulacak.

Maça gelen tüm taraftarlar “FB Türk Telekom” Wi-Fi’ye bağlanarak, interneti özgürce kullanabilecek. Daha önce tüm maçlarda 15 dakika olarak sunulan ücretsiz Wi-Fi hizmeti sadece Fenerbahçe – Beşiktaş derbisine özel olarak 2 saat verilecek. Taraftarlar, Türk Telekom'un ücretsiz sunduğu Wi-Fi hizmeti ile derbiye ilişkin videoları rahatlıkla izleyebilirken, maça ilişkin görüntüleri internete yükleyebilecek ve kolaylıkla indirebilecekler.

Kadıköy'de Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak derbide, Fenerbahçeli taraftarlar aynı zamanda Fenerbahçe SK Resmi Takım uygulaması üzerinden özel olarak hazırlanan oyunlarla eğlenceli bir deneyim de yaşayabilecek, anlık bildirimlerle yapılacak anket ve yarışmalara katılıp, çeşitli özel hediyeler kazanma fırsatına da sahip olacaklar.

“TÜRKİYE'NİN WI-FI VE 4.5G TEKNOLOJİSİNE HAZIR İLK STADYUMU”

Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi geçtiğimiz Ağustos ayında baştan aşağı yenilenerek, Wi-Fi altyapısı ve Türkiye'nin 4.5G'ye hazır ilk stadyum mobil inter net altyapısı şebekesiyle ile Türkiye'nin en akıllı stadı olmuştu.

400'den fazla noktadan sağlanan Wi-Fi kapsamasıyla 50 bin kişi kesintisiz olarak inter net deneyimini yaşatabilen stadyumda 1 Nisan itibariyle ülkemizde kullanılmaya başlanacak 4.5G teknolojisi ilk kez Fenerbahçe Stadyumu'nda kurulmuş oldu.