SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sıfırcı Luis Nani

Ligin ilk 5 haftasında 3 gol, 2 asistlik performans yakalayan Luis Nani, 2. yarıda 8 resmi maçta ne gol atabildi, ne de asist yaptı, ‘Sıfır çekerek’ hayal kırıklığı yarattı.

Güncellenme: 10:32, 28/02/2016
Sıfırcı Luis Nani

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Luis Nani’nin performansındaki düşüş rakamlara da yansıdı. Sezonun ilk 5 haftasında 3 gol 2 asistlik performansıyla, flaş bir başlangıç yapan ve taraftarların gönlünü kazanan Nani, ikinci yarının başlamasıyla birlikte büyük bir düşüş yaşadı. 2. devrede 8maça çıkan Portekizli, henüz ne gol attı, ne de asist yapabildi, ‘sıfır' çekti.

PEREIRA’DAN ÖZEL TOPLANTI

Teknik Direktör Vitor Pereira, Beşiktaş ile yarın oynayacakları kritik derbi öncesi Luis Nani ile özel bir görüşme yaptı ve ondan beklentilerini bir kez daha anlattı. Takımoyununa vurgu yapan Portekizli hoca, “Beşiktaş derbisinde sana büyük görev düşüyor. Kaliteni göstereceğinden eminim. Yeniden asistler yapmanı ve goller atmanı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

“KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Luis Nani, Beşiktaş derbisi için FB TV'ye görüşlerini açıkladı. Portekizli şöyle konuştu:

“Bu maça hazırız ve 3 puan almak istiyoruz. Şampiyonluk yarışını belirleyecek bir maç yapacağız. Beşiktaş sınavı bizim için çok önemli. Ligdeki gidişi ve şampiyonluk yarışını fazlasıyla belirleyebilecek bir maç. Bu nedenle her şeyimizi vermeliyiz. Hırsımızı ve şampiyonluğu ne kadar istediğimizi göstermeliyiz. Kazanmak, mücadele etmek ve koşmak zorundayız. Kulüpçe kenetlenip bu mücadeleyi göstermeliyiz.”

Yayınlanma Tarihi:08:12,