SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’dan derbiye özel klip

Vitor Pereira, önce kaybedilen maçlardaki durumlarını, yaptıkları hataları, rakip karşısında aciz duruma düştükleri pozisyonları oyuncularına gösterdi. Sonraki görüntüler, atılan goller, yaşanan sevinçler, alkışlanacak yardımlaşma oldu.

Güncellenme: 09:23, 28/02/2016
Pereira’dan derbiye özel klip

UEFA Avrupa Ligi'nde Lokomotiv'i eleyip moral kazanan Fenerbahçe, Beşiktaş derbisine kilitlendi. Rakibi yardımcılarıyla adeta ezberleyen Vitor Pereira, hazırlattığı özel klibi futbolcularına izlettirdi. Klipte ilk görüntüler kaybedilen maçlar, rakibe verilen pozisyonlar, rakip karşısında aciz duruma düşülen anlar, yani büyük üzüntülerden oluşuyor. Görüntülerde en çok 4-2 kaybedilen Antalyaspor maçı var.

“KİMİN DAHA İYİ OLDUĞUNU GÖSTERİN”

Klibin ikinci bölümünde ise kazanılan maçlar, atılan goller, yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı pozisyonlar yer alıyor. Muhteşem sevinçler ve zafer çığlıklarıyla klip sona eriyor. Görüntülerden sonra konuşan Pereira şu ifadelerle motivasyonu tamamladı:

“Pazartesi hangisini yaşamak isterseniz seçin. Derbide kimin daha iyi olduğunu gösterin. Stada gelen, bizi destekleyen taraftarımızı mutlu edin.”