SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mario Gomez, Fenerbahçe’yi bekliyor

Beşiktaş'ın Fenerbahçe derbisindeki en büyük kozlarından olan Mario Gomez, Alman basınına bu kritik maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 13:40, 28/02/2016
Mario Gomez, Fenerbahçe’yi bekliyor

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş’ın en büüyk kozlarından olan Mario Gomez, bu kritik randevu öncesinde Alman basınına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ta çok iyi bir sezon geçiren Mario Gomez, derbiyi değerlendirirken, sezon sonunda şampiyonluğu istedikleirni dile getirdi.

DERBİ SÖZLERİ VE ŞAMPİYONLUK HEDEFİ!

Alman golcü, derbiyi sabırsızlıkla beklediğini söylerken ”Fenerbahçe maçına çok iyi motive oldum. İlk kez Kadıköy’de oynayacağım, sabırsızlıkla maç saatini bekliyorum. Bu benim için yeni bir deneyim olacak” ifadelerini kullandı.

Gomez sezon sonunda şampiyonluk yaşamak istediğini de söylerken, ”Sezon sonunda şampiyon olmak istiyoruz ve bunu yapabilecek kaliteye de sahip olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

HEDEFİ 2016 AVRUPA ŞAMPİYONASI

Fransa’da düzenlenecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda da oynamak istediğini söyleyen golcü oyuncu ”Fiziken iyi olduğumu biliyorum. Bu en önemli şeylerden biri. En büyük hayallerimden biri de bu Avrupa Şampiyonası’nda oynamak. Farklı bir stilim var ve Almanya için bu şampiyonada çok değerli olabilirim” şeklinde konuştu

Sporx