SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbol severlerin büyük bir heyecanla beklediği Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe – Beşiktaş maçına sayılı saatler kaldı. Şampiyonluğa büyük ölçüde katkı sağlayacağı düşünülen derbiyle ilgili değerlendirme yapan taraftarlar, kendi takımlarına güvendiklerini dile getirdi. Maçın Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanması, sarı-lacivertliler için büyük avantaj olarak görülüyor. Taraftarlar, kendi takımlarına güvendiklerini dile getirdi.

Bilet almak için gelen Fenerbahçe taraftarı Barış Burunkaya, “Burada iyi bir organizasyon yaptık. Kulübümüz bizi Samandıra Tesisleri’nde ağırladı. Teşekkür ediyoruz. İnşallah yılın maçında 3 puanı alıp şampiyon oluruz” dedi. Başka bir Fenerbahçe taraftarı ise, “Beşiktaş bizi 10 senedir yenemiyor, şimdi de yenemeyecek. Bu sene biraz iyi gidiyorlar ama yine de bize karşı şansları yok. Şampiyon da biz oluruz” diye konuştu.

Beşiktaş taraftarı ise, “Zor bir maç olacak ama Beşiktaşın yeneceğini düşünüyorum. 3-1 Beşiktaş alır maçı ve Mario Gomez 2 gol atar” şeklinde konuştu.

Galatasaray taraftarı olan Anıl Oktay, “Benim için önemli olan dostluğun kazanması. Beşiktaş Fenerbahçe maçı da 2-2 biter” yorumunda bulundu.