SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım Demirören hastaneye kaldırıldı!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in bu sabah saatlerinde bel fıtığı sebebiyle hastaneye kaldırılarak ameliyata alındığı belirtildi.

Güncellenme: 17:21, 27/02/2016
Yıldırım Demirören hastaneye kaldırıldı!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, bu sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, bu sabah saatlerinde yaşadığı bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle Fulya Acıbadem Hastanesi’nde ameliyata alındı.

TFF’den yapılan açıklamada Demirören’in ameliyatının başarılı geçtiği ifade edildi.

Açıklamada, “TFF Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, bu sabah Fulya Acıbadem hastanesinde planlı bir bel fıtığı ameliyatı geçirmiştir. Yunus Aydın tarafından gerçekleştirilen ameliyat sonrası Başkan Demirören'in sağlık durumu iyidir ve kendileri nekahat dönemini evlerinde geçirecektir.Başkan Demirören'e geçmiş olsun der,bundan sonraki yaşamında sıhhatli günler dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Ameliyatı gerçekleştiren Acıbadem Fulya Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Yunus Aydın, Yıldırım Demirören'nin sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamada, “Sayın Yıldırım Demirören'de teşhis ettiğimiz bel fıtığı ve kanal darlığını tedavi etmek amacıyla mikrocerrahi yöntemiyle ameliyatını gerçekleştirdik. Ameliyatı başarılı geçen hastamızın, sağlık durumu iyi.” dedi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in yarın taburcu olacağı da belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:11:16,