SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Poldi yerine Volkan Pala

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 23'üncü haftasında yarın Gaziantepspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Mustafa Denizli cezalı Podolski yerine Volkan Pala'yı kadroya dahil etti.

Güncellenme: 15:38, 27/02/2016
Poldi yerine Volkan Pala

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen idman, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı. Daha sonra gruplara ayrılan sarı-kırmızılı takım, prese dayalı bir pas çalışmasıyla antrenmanı sürdürdü.

Ardından belirli bölümde dokuza dokuz hareketli bir pas çalışması gerçekleştiren oyuncular, devam eden kısımda sonuçlandırmaya yönelik bir çalışma yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise yarı sahada taktik çalışmaların üzerinde durulduğu baskıya ve şuta dayalı bir çift kale maç yapıldı.

Toplam 70 dakika süren çalışma, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Galatasaray sağlık ekibi tarafından hazırlanan program dâhilinde tedavisinin bir bölümü Almanya’da yapıldıktan sonra İstanbul’a dönen Sinan Gümüş’ün tedavisine Florya’da devam edildi. Hamit Altıntop, kendisi için hazırlanan özel program dahilinde bireysel çalıştı.

Galatasaray kafilesi, bugün saat 15.30’da Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Gaziantep’e gidecek. Galatasaray ile Gaziantepspor, yarın akşam saat 19.00’da Kamil Ocak Stadı’nda karşılaşacak.

Galatasaray’ın Gaziantepspor karşılaşması için kamp kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: “Fernando Muslera, Bilal Kısa, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Umut Bulut, Jose Rodriguez, Ryan Donk, Aurelien Chedjou, Hakan Balta, Lionel Carole, Semih Kaya, Martin Linnes, Koray Günter, Olcan Adın, Volkan Pala, Tarık Çamdal, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Jason Denayer, Eray İşcan, Cenk Gönen.”