SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın 2016 yılı 1.Olağan Divan Kurulu Toplantısı Vodafone Arena’da yapılıyor. Oldukça geniş bir katılımın olduğu Divan Kurulu Toplantısı yapımı devam eden Vodafone Arena Stadı’nda hazırlanan özel bölümde gerçekleştiriliyor.

Divan toplantısına gelen üyeler kendilerine ayrılan bölümden stadı inceleme fırsatı buldular ve bol bol fotoğraf çektirdiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda ilk sözü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz aldı.

Karadeniz “Türkiye’nin, hatta dünyanın en müstesna semtinde, boğazımızın altın gerdanına inci takarcasına yaptırılan bu eserin heyecanını yaşamak doğaldır. Birtakım kimselerin tarihi dokuyu bozar düşüncesindeki hasetlikleri ve Beşiktaş’a çok gördükleri bu olay karşısında dahi bu eserin ortaya çıkması önemlidir, hepimiz için tarihi bir değer arz etmektedir” diye konuştu.

Denetleme Kurulu raporlarının okunmasıyla Beşiktaş’ın genel borç durumu da belli oldu. Buna göre siyah-beyazlıların toplam borcu 1 milyar 214 milyon 149 bin 589 Lira olarak açıklandı.