SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kafkas: “Bazı futbolcularda düşüş var”

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 1-0 kaybettikleri Medipol Başakşehir maçı sonrası, "Bundan sonra kalan 11 maç bizim için hayati önem taşıyor" dedi.

Güncellenme: 22:52, 26/02/2016
Kafkas: “Bazı futbolcularda düşüş var”

Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nun 23. haftasında Medipol Başakşehir, Kayserispor’u 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, açıklamalarda bulundu. Zor bir maç oynadıklarını kaydeden Kafkas, şöyle konuştu:

“İlk yarı dengeli geçti. Toplu ve topsuz geçişleri yapmadık. Kenara inmeyi düşünüyorduk. Kenar beklerimizle bunu başardık. İkinci yarı kısaydık. Bekir-Ömer eşleşmesi maalesef gol getirdi. Beraberliği yakalamak için çabaladık. Bundan sonra kalan 11 maç bizim için hayati önem taşıyor. Gençlerbirliği maçı bizim için kritik maç. Maç kazanmaya başlamamız gerekiyor. İlk maçta olduğu gibi bu maçta da tersten gelen topta kısa kaldık. Kenarlara inmeye çalıştık ama Zeki istediğimizi yapamadı. Takımda bazı futbolcularda düşüş var. 13-14 isim etrafında dönen takım var. Yük fazla biniyor. Rotasyon yapamıyoruz o yüzden.”