SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul'a turla dönüyoruz” diyen Gökhan Gönül, “İnşallah son 16’da finale kalacak takımla eşleşir ve sonrasında çeyrek ve yarı finalde rakipleri eleyerek, finale kalırız” dedi.

Karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Gökhan Gönül, önce sakatlığına değindi, ardından maçı yorumladı.

Maçın 43. dakikasında yerini Şener'e bırakan Gökhan, sakatlığı ile ilgili soruya, “Kasımpaşa maçında kaburgam kırıldı, sonra da Moskova ve Bursa maçına böyle çıktım, bu maça da böyle çıktım. Ufak bir pozisyonda darbe geldi. Geçmesi zor bir yer sonuçta” ifadelerini kullandı.

Maçı yorumlayan Gökhan, “2-0 galip gelince böyle maçlarda deplasmana gidince bu rahatlık bazen takım olarak geride kalmamızı sağlıyor. Hoca aslında bunu istemedi kazanmak için çıkmamızı istedi ama psikoloji bu. Gol yiyince de geri çekildik, 1 gol atınca rahatladık ve turla eve dönüyoruz.İnşallah son 16’da finale kalacak takımla eşleşir ve sonrasında çeyrek ve yarı finalde rakipleri eleyerek, finale kalırız” dedi.

NANİ: “HARİKA SONUÇ OLDU”

Lokomotiv Moskova maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşan yıldız oyuncu Luis Nani, şu ifadeleri kullandı:

“İyi maç oldu. Zorlu olacağını biliyorduk. Avantajla buraya geldik. Beklediğimiz gibi de oldu ve golle turu geçtik. Harika bir sonuç oldu bizim için”