SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çakır’dan şartlı evet

Cüneyt Çakır, MHK yetkililerinin ikna çabalarının ardından Spor Toto Süper Lig'de Pazartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe - Beşiktaş mücadelesini yönetmek için 'şartlı' evet dedi. Türkiye Futbol Federasyonu da bugün saat 13:30'da Fenerbahçe - Beşiktaş maçını Cüneyt Çakır ve ekibinin yöneteceğini resmen açıkladı.

Güncellenme: 13:59, 25/02/2016
Çakır’dan şartlı evet

Spor Toto Süper Lig’de pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının hakemi netleşti. Yorgun olduğunu gerekçe göstererek derbide görev almak istemeyen Cüneyt Çakır, Merkez Hakem Kurulu yetkilileri yaptığı son görüşmenin ardından karşılaşmayı yönetmeyi şartlı olarak kabul etti.

Çakır’ın, “Arsenal-Barcelona maçındaki ekibimle birlikte görev yapmama izin verilirse Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine çıkarım” dediği, MHK’nin de bu talebi olumlu karşıladığı öğrenildi.

Buna göre, Süper Lig’deki şampiyonluk yarışının kaderini belirleyecek Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini Arsenal-Barcelona maçında da düdük çalan Cüneyt Çakır ve ekibi yönetecek.

Londra’daki karşılaşmada Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yaparken, Cem Satman dördüncü, Hüseyin Göçek ile Barış Şimşek de çizgi hakemi olarak görev yaptı.

Yayınlanma Tarihi:08:56,