SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’in 23. haftasında cumartesi günü Alima Yeni Malatyaspor’un konuğu olacak Adanaspor, Osman Yereşen Tesisleri’ndeki hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde sabah saatlerinde yapılan antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra iki bölüme ayrılan futbolcular koordinasyon çalışması yaptı. Antrenmanın ikinci etabında 2 gruba ayrılan futbolcular kanat varyasyonları üzerinde çalıştı. Yaklaşık bir saat süren antrenman şut çalışmasıyla tamamlandı.

Adana’da ki çalışmalarını tamamlayan turuncu-beyazlı kafile Osman Yereşen Tesisleri’nde kampa girdi. Turuncu beyazlılar yarın sabah saatlerinde karayolu ile Malatya'ya hareket edecek. Burada son antrenmanını yapacak olan Adanaspor daha sonra konaklayacağı otelde maç saatini bekleyecek.

Bu arada bugün yapılan son antrenmanı izleyen bir grup taraftar futbolculara tatlı ikramında bulundu. Zorlu maç öncesi antrenmanı izlemeye gelen taraftarlar antrenman sonrası futbolculara tatlı ikramında bulundu. Antrenmanı seyreden Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ve yöneticiler taraftarların isteğini kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.