SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sistemin mağduru Trabzonspor

Trabzonspor'da Galatasaray maçının yankıları sürüyor. Yönetim, Deniz Ateş Bitnel ve Kuddusi Müftüoğlu'na tepki gösterirken, Aykut Demir'in tehdit iddialarını yalanladı.

Güncellenme: 09:34, 24/02/2016
Sistemin mağduru Trabzonspor

Trabzonspor’un Galatasaray maçının olaylı hakemi Deniz Ateş Bitnel ve Merkez Hakem Kurulu’na (MHK) öfkesi sürüyor. Basın Sözcüsü Asım Ören, “MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, ‘Trabzon'un hakkı yendi, mağdur oldu' dedi. Bizim derdimiz bu maçta mağlup olduk derdi değil, sistematik olarak mağdur olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

GALATASARAY İLE DOST KULÜBÜZ

Ören, Galatasaray maçında kırmızı kart gören Aykut Demir'in Bitnel'e karşı iddia edilen; “Senin ayaklarından vurdururum” sözlerine de açıklık getirdi. Trabzonsporlu yönetici, “Böyle bir ifade yok. Birtakım grupların algı operasyonu gibi geliyor” dedi.

Asbaşkan Ahmet Çubukçu, “Bu maçta yaşanan olayların Galatasaray'la alakası yoktur. Galatasaray ile olan dostluğumuz bozulmaz” ifadelerini kullandı.

KOLBASTILI PROTESTO

Muharrem Usta'nın Galatasaray maçındaki hakem faciasıyla ilgili cumartesi günkü Osmanlıspor karşılaşmasında istediği protesto önerilerine taraftarlardan ilginç eylem planları geldi. Sosyal medyaya akın eden bordo-mavili taraftarlar, “Salih maça hakem kıyafetiyle çıksın, paraşütle sahaya kırmızı kartlar atılsın, maçın başlamasıyla oyuncularımız kendi sahalarında kolbastı oynasın, hepimize Salih maskesi dağıtılsın” şeklinde önerilerde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:09:24,