SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye ‘Yıldırım’ doping!

Başkan Aziz Yıldırım, Samandıra’yı ziyaretinde oyunculara moral verdi, “Turu geçin, Beşiktaş’ı yenin, prim rakamını siz belirleyin” dedi.

Güncellenme: 08:39, 24/02/2016
Fenerbahçe’ye ‘Yıldırım’ doping!

Fenerbahçe 5 günde birbirinden önemli iki maça çıkacak. Yarın Lokomotiv Moskova ile UEFA Avrupa Ligi son 32 rövanş maçında terleyecek Kanarya, pazartesi de lider Beşiktaş'ı konuk edecek. Başkan Aziz Yıldırım, bu maçlar öncesi takımla yemekte buluştu.

Bu sezon prim sistemini değiştiren ve özel maçlar dışında ödeme yapmayan Fenerbahçe'de Lokomotiv Moskova ve Beşiktaş karşılaşmaları için kesenin ağzı açıldı. Başkan, Samandıra ziyaretinde futbolculara, “Lokomotiv Moskova'yı eleyin, Beşiktaş'ı yenin prim rakamını siz belirleyin” diye konuştu.

KAFİLE BAŞKANI

Yıldırım görüşmede, “Sizlere güveniyorum ama havaya da girmeyin. 2-0'lık galibiyet önemli bir avantaj ama turu geçmedik. Rakip her yolu deneyecek, sizi sinirlendirmeye, motivasyonunuzu bozmaya çalışacak. İlk maç golsüz sona ermiş gibi mücadele etmenizi ve aynı ciddiyetle oynamanızı istiyorum” dedi.

Başkan Aziz Yıldırım, özellikle Rusya ile yaşanan siyasi kriz nedeniyle bir sorun çıkmaması için takımın kafile başkanı olarak Moskova'ya gidiyor.