SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Demirel: “Turu geçeceğiz”

FB TV'ye konuşan tecrübeli kaleci Volkan Demirel herhangi bir sıkıntı yaşamadan Moskova’da turu geçip UEFA Avrupa Ligi’nde yollarına devam edeceklerini söyledi.

Güncellenme: 17:18, 22/02/2016
Volkan Demirel: “Turu geçeceğiz”

Fenerbahçe perşembe günü UEFA Avrupa Ligi rövanş maçında karşılaşacağı Lokomotiv Moskova maçının hazırlıklarına başlarken takım kaptanı ve milli kaleci Volkan Demirel maç öncesi açıklamalar yaptı.

Yöneticilerle yenen yemekten açıklamalar yapan Demirel, “Önümüzde önemli maçlarımız var. Bu maçlar öncesi hep birlikte bir aile yemeği yedik. Bizde böyle geleneksel, yönetim ve futbol takımı arasında yemeklerimiz oluyor. Bunlardan bir tanesiydi. Güzel bir gündü. Yönetimimize ve burada hep beraber olduğumuz için, birlikte hareket ettiğimiz için takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bu beraberliğimizi sahaya da yansıtacağız” dedi.

Lokomotiv Moskova maçına avantajlı gidileceğini belirten Volkan demirel “Moskova'ya avantajlı gidiyoruz. Önemli bir maç olduğunu da biliyoruz; hem saha içi hem saha dışı. Gereken şekilde, nasıl davranmamız gerektiğini de biliyoruz. Bunların doğrultusunda gideceğiz ve turumuzu geçip geleceğiz. Orada sahada Fenerbahçe'ye yakışır bir biçimde mücadele edeceğiz; hem gidişimizle hem gelişimizle. Bütün futbolcu arkadaşlarımızla da konuştuk, Fenerbahçe formasını en iyi şekilde temsil edip buraya geleceğiz. Herhangi bir sıkıntı olmadan, turumuzu geçerek yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:16,