SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonsporlu Salih Dursun’un Galatasaray maçında hakem Deniz Ateş Bitnel’e kırmızı kart gösterdiği pozisyonun fotoğrafının tişörtlere basılarak TS Club mağazalarında satışa sunulacağı belirtildi.

Trabzonspor’da TS Club’tan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Oyuncumuz, gururumuz Salih Dursun’un hakeme kırmızı kart gösterdiği anın tişörtü bu hafta TS Club’larda satışa sunulacaktır” ifadesini kullandı.

İSMİ SOKAĞA VERİLECEK

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Galatasaray maçında hakeme kırmızı kart gösteren Salih Dursun’un adını, ilçedeki bir sokağa vermek istediklerini söyledi. Sağıroğlu, Haber 61’e yaptığı açıklamada ‘Bu akşamki Galatasaray maçında Haksızlığa karşı dik duruş sergileyen Trabzonsporlu oyuncumuz Salih Dursun’un ismini ilçemizde bir sokağa verme kararı almış bulunmaktayız. En yakın zamanda belediye meclisimizde konuyu gündeme alacağız” dedi.

HAKEME KIRMIZI KART GÖSTERDİ

Galatasaray – Trabzonspor mücadelesi, artık klasikleşen hakem hatalarının zirveye çıktığı bir başka maç oldu. Tutarsız kararlar veren hakem Deniz Ateş Bitnel, hem oyuncuları hem de futbolseverleri çıldırttı. Bunlardan biri de 2018'e kadar bonservisi Galatasaray'da olan Trabzonsporlu Salih Dursun'du. Salih, Cavanda'nın gördüğü 3. kırmızıdan sonra itiraz eden takım arkadaşlarının arasına girip, Bitnel'in elinden kartı kaptı. Genç futbolcu kartı Bitnel'e gösterip, “Sen çık hocam” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:41,