SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında oynanan Galatasaray – Trabzonspor maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel, tartışılmaya devam ediyor. Verdiği kararlar ile büyük tartışma yaratan Bitnel’e bir eleştiri de Erman Toroğlu’ndan geldi.

Hem Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Kuddusi Müftüoğlu hem de Bitnel’e sert tepki gösteren Toroğlu, maçın ardından konuştuğu A Spor’da şunları söyledi:

“Ne konuşayım? Nerdesiniz Kuddusi? Nerdesiniz? İyi dağıtıyor musunuz hakemleri? Deniz Ateş Bitnel bugün maçı resmen bir taraftan aldı öbür tarafa verdi. Sabri bütün maç boyu bıdı bıdı. Niye kart göstermiyorsun? Hep garibana mı gücünüz yetiyor? Ayıptır ya. Salih Dursun yılın hareketini yaptı. Helal olsun diyorum.”

MUSTAFA DENİZLİ VE UMUT BULUT’A DA YÜKLENDİ

Galatasaray’ın forvet oyuncusu Umut Bulut’u da penaltı pozisyonu nedeniyle eleştiren Erman Toroğlu “Umut Bulut futbol hırsızlığı yaptı. Soruyorum şimdi… Bu akşam rahat uyuayabilecek misin Umut Bulut? Ortalık yanıyor. Ve Mustafa Denizli… Hadi konuşsana bu akşam… Kıyım kıyım doğrandık dedin Beşiktaş maçında… Öyle bir şey de yoktu. Hadi konuşsana Trabzonspor maçından sonra… Ayıptır ya…”