SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Deniz Ateş Bitnel’e ‘figüran’ benzetmesi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda Galatasaray maçı hakemi Deniz Ateş Bitnel'i 'figüran'a benzetti.

Güncellenme: 16:03, 22/02/2016
Deniz Ateş Bitnel’e ‘figüran’ benzetmesi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, deplasmanda 2-1 yenildikleri Galatasaray maçındaki yönetimi ve gösterdiği 4 kırmızı kartla bordo-mavili camianın büyük tepkisini çeken hakem Deniz Ateş Bitnel’i “figuran”a benzetti.

Hakemin bu davranışının perde arkasındaki sebebi merak ettiğini söyleyen Başkan Muharrem Usta, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Salih Dursun’un hakem Deniz Ateş Bitnel’e kırmızı kart gösterdiği anın fotoğrafını kullanarak, şu görüşleri paylaştı:

“Figüran bazen neyi ne için yaptığını bile bilmez. Peki.. iddiası olmayan maçta kara lekenin arkasında ne var?”

Foto: DHA - Muharrem Usta hakem Bitnel'e tepki gösterdi

Foto: DHA – Muharrem Usta hakem Bitnel’e tepki gösterdi

TOPLANTI YAPILDI

Bu arada Trabzonspor Divan Kurulu, Başkanı Ali Sürmen’in çağrısı üzerine Galatasaray maçında yaşanan hakem hatalarının ardından izlenecek yol haritasını değerlendirmek için bordo mavili camianın ileri gelenlerinden bir grupla toplantı yaptı.

Divan Başkanlık Kurulu makamında gerçekleştirilen toplantıya eski başkanlar Faruk Nafiz Özak ve Özkan Sümer, Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof.Dr.Asım Örem, eski asbaşkanlar, yöneticiler, divan kurulu üyeleri ve yetkili kurulların yöneticilerinden bazıları katıldı. Ali Sürmen, toplantının ardından gerek görüldüğü takdirde bir açıklama yapılacağını söyledi.