SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Totti’ye büyük şok!

Roma'nın 39 yaşındaki yıldızı Francesco Totti, teknik direktörüyle ilgili sözlerinden dolayı Palermo maçında kadro dışı kaldı. Yıldız oyuncunun tesisleri terk ettiği söyleniyor.

Güncellenme: 17:01, 21/02/2016
Totti’ye büyük şok!

Roma’nın yaşayan efsanesi Francesco Totti yol ayrımında. Teknik direktör Luciano Spalletti geldikten sonra yedek kulübesine mahkum olan 39 yaşındaki yıldız geçtiğimiz günlerde hocasını eleştirdikten sonra kadro dışı kaldı. Palermo maçında kadro dışı kaldığı haberini aldıktan sonra tecrübeli yıldızın tesisleri terk ettiği ifade ediliyor.

Sürekli yedek kulübesinde oturması ile ilgili açıklamalarda bulunan Totti şu ifadeleri kullanmıştı:

“Fiziksel olarak iyi durumdayım ve oynamak istiyorum. Sakatlığı geride bıraktım ve oynamıyorsam eğer bu taktiksel bir tercih olmalı. Bu şekilde Roma’da kalamam. Kulübede oturmak beni incitiyor. Bu yaşımda daha az oynama durumumu anlayabilirim; ama Roma’ya verdiğim yıllardan sonra kariyerimi bu şekilde bitirmek benim için kötü olur. Buraya verdiğim onca şeyden sonra bana saygı gösterilmesini bekliyorum”

“Spalletti ile birbirimize günaydın ve iyi akşamlar diyoruz. Sadece bu. Gazetelere güzel cümleler kuruyor ama beni suratıma konuşmuyor. Ona bir hoca olarak saygı duyuyorum.”

Francesco Totti profesyonel kariyerinde 1992’den bu yana sadece Roma forması giydi.

SporHD.com