SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muharrem Usta: “Kara bir tarih yazıldı”

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray maçındaki hakem hataları üzerine konuştu. Usta yönetim kurulunu toplanacağını ve gece 23.00'te basın toplantısı düzenleyecekleri söyledi.

Güncellenme: 21:44, 21/02/2016
Muharrem Usta: “Kara bir tarih yazıldı”

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray maçından sonra açıklamalarda bulunarak “Kara bir tarihin yazıldığını” söyledi. Gece 23.00’te bir basın toplantısı düzenleyeceklerini ifade eden bordo-mavililerin başkanı, Türk futbolunda yeni bir sayfanın açılacağını söyledi.

İşte Usta’nın açıklamaları:

“Tarih yazıldı bugün ama bu tarih kapkara bir tarih. Bunu yazanları miliyonlarca T.C’de yaşayan sporseverlere havale ediyorum. Gece 23.00’de bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. Bu tarihi yazan Türkiye’nin devasa kulübü bu yaşadıklarıyla Türk futbolcunda yeni bir sayfanın açılmasına sebep olur. Keşke bunlar konuşmamış olsaydık. Biz bunu altından kalkmasını da bileceğiz. Trabzonsporlular! Dimdik olun. Galatasaraylılar bana Twitter’dan binlerce mesaj gönderdi.  Bu yapılanlardan bir Galatasaraylı olarak bu kararlardan utandıklarını söylediler. Şimdilik daha başka bir şey söyleyeceğim.”

Yayınlanma Tarihi:21:27,