SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mourinho sessizliğini bozdu!

Dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho, Manchester United haberlerinin spekülasyondan ibaret olduğunu söyledi. Mou, eski takımı Inter'e bir gün geri dönmek istediğini de dile getirdi.

Güncellenme: 16:36, 20/02/2016
Mourinho sessizliğini bozdu!

Chelsea’den ayrıldıktan sonra takım çalıştırmayan Jose Mourinho, Manchester United’ın başına geçeceği yönündeki habere yanıt verdi. Yazacak başka bir takım olmadığı için adının Manchester United ile anıldığını söyleyen Portekizli, Inter’in başına geçeceği iddialarını da yalanladı.

Mourinho’nun sözlerinden satırbaşları:

“Siz basın mensuplarıyla uzun bir süredir konuşmadım. O yüzden konuşulacak adres olarak bu (Man Utd.) seçilmiş. Rahat olmak ve bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Kulüp aramıyorum, gelecek telefonları bekliyorum. Bu daha mantıklı. Normal zamanda yapamadığım şeyleri yapmaktan dolayı memnunum.”

“Inter’in başına geçmeyeceğim; onlar da benden böyle bir şey istemediler ama önümüzdeki yıllarda neen olmasın? Kariyerimin en başarılı yıllarını orada geçirdim. Massimo Moratti’yi çok seviyorum. Inter’in Mancini ile bir projesi var ve umarım bu devam eder. Gelecek için kapıları kapatmak istemiyorum.; ama şu an doğru zaman değil.”

AMKSPOR / DIŞ HABERLER