SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman da maçta 1-0 öne geçtikten sonra oyunun ve topun kontrolünü rakibe verdiklerini söyledi.

5 maçta 4 penaltı golüyle yenildiklerine dikkat çeken Hikmet Karaman, “Bundan sonra daha dikkatli olmamız gerekiyor. İkinci yarıya iyi başladık. Antalyaspor’un gerçeği var. Orta sahada yere basan bir takım. Ayrıca, devre arasında yaptıkları transferlerle oyuna iyi katkı sağlamışlar. Maçın sonlarına doğru oyunun temposu kesildi. Minimum 8-10 dakika uzatma süresi olması lazım. Ama hakem 5 dakika verdi” diye konuştu.

Takımda 3 eksiklerinin olduğunu hatırlatan Karaman, “Kuveuke, Sercan ve İsmail eksilince oyuncu seçiminde bazı zorluklar yaşıyoruz. Bunu da maç içinde görüyoruz. Aşağıdaki takımlarla aramızdaki makas kısaldı. Bunun üstesinden geleceğiz, gelmek zorundayız. Elimizdeki mevcut kadroyla yola devam edeceğiz. Teknik heyet olarak oyuncu anlayışı ve oyuncu profilinde değişiklikler yapacağız. Antalyaspor’u tebrik ediyorum. Kendilerine bol şans diliyorum” dedi.