SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane takımın genel performansından memnun olduğun söyledi. Cristiano Ronaldo ile birlikte tüm oyuncularından memnun olduğunu ifade eden Fransız teknik adam, böyle devam etmeyi umduğunu söyledi.

Zidane, Oyundan ve sonuçtan çok memnunuz. Özellikle oynamayan oyuncularımız moral kazandı. Jese’nin golünden dolayı çok mutluyum çünkü takımına yardımcı oldu ve sahadaki emeğinin karşılığını aldı. Ronaldo harikaydı ama ondan önce herkes iyiydi. En önemli şey futbolcular. Onlardan çok memnunum. Mutluyum ve bu gidişin böyle devam etmesini sağlamaya çalışacağım.” ifadelerini kullandı.

Oyuna sonradan dahil olduktan sonra güzel oyununu golle süsleyen Jese Rodriguez ise Roma’nın çok güçlü bir takım olduğunu söyleyerek hocası Zidane’ı övdü.

Jese, “İyi defans yapan bir takıma karşı zor bir maç olacağını biliyorduk. Takımımız çok iyi oynadı. Roma çok zorlu bir takım çünkü geride çok iyi organize oluyorlar. Böyle bir takıma karşı puan almanın zor olacağını biliyordum çünkü hepsi çok iyi oyuncular. Hocam bana destek çıktığı için çok mutluyum. O bize güven aşılıyor. Bana as takımdaki ilk sezonumda çok yardımcı oldu ve o üst düzey bir teknik adam.” şeklinde konuştu.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:00:21,