SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Hami Mandıralı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları bulunan Mehmet, Cardozo katılmadı, Okay, Mustafa ve Güray ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Çalışmanın ilk bölümüne katılan Aytaç ve dünkü idmanda ayağına darbe alan Özer, istasyon çalışmasının ardından antrenmanı salonda sürdürdü. Bordo mavili takım antrenmanın son kısmında yarı sahada çift kale maç yaptı.

MARIN GAZETECİLERE LAF ATTI

Maç sonrasında Marko Marin ile basın mensupları arasında ilginç bir olay yaşandı. Dünkü antrenmanda yorgun olduğu için çalışmadan erken çıkan Marin, bu haberlerin basına, “Antrenmanı terketti” şeklinde yansımasının ardından, bugün sahadan çıkarken gazetecilere, “it’s okey” diyerek, bir anlamda “Çıkabilir miyim?” imasında bulunarak sahayı terketti.

GOLCÜLERE ÖZEL ÇALIŞMA

Son bölümde ise Hami Mandıralı golcüleri özel çalıştırdı. Yusuf Erdoğan’ın yaptığı ortalara Muhammet Beşir ve Muhammet Demir, Sefa ve Aykut kafa vuruşu çalıştılar.

MİLLİ TAKIMA DAVET

Trabzonspor’un genç oyuncuları Muhammet Beşir ve Yusuf Yazıcı milli takıma davet edildi. Kulüp sitesinden yapılan açıklamada, “U19 Milli Takımımızın, 25 Şubat 2016 tarihinde Antalya’da Çek Cumhuriyeti ile yapacağı özel maçın aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya oyuncularımız Muhammet Beşir ve Yusuf Yazıcı davet edildi” denildi.