SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor, Kayserispor maçının hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri’nde Teknik Direktör Mutlu Topçu yönetiminde sürdürdü. Antrenman A2 takımı ile oynanan maç ile sona erdi. Kayserispor karşılaşmasından galip ayrılmak istediklerini ve karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belirten Mutlu Topçu, şunları söyledi:

“İnişli-çıkışlı grafikler olacaktır. Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş gibi büyük takımlara karşı oynadık, özellikle kupa maçlarında. Tabi buradaki üzüntümüz Bursaspor ve Akhisar Belediyespor maçlarından alınan yenilgiler. Telafi edecek bir maç var önümüzde, Kayserispor maçı. Her zaman dediğimiz gibi daha fazla istememiz lazım, çünkü alttaki takımlar kazandığı zaman bize bir tehdit oluşturacaklardır. Biz biran önce önlemimizi almak ve kazanmak zorundayız. Böyle bir önemli maça çıkıyoruz. Ligdeki en önemli maçı oynayacağız ve bu maçtan galip ayrılmak istiyoruz.”

Hakan Çinemre ise Akhisar Belediyespor karşılaşmasında şanssız bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, “O maç ligdeki ilk maçımdı, inşallah devamını getireceğim.

Buraya da Gaziantepspor’un başarısında pay sahibi olmaya geldim. Kayserispor maçı zorlu olacak. Mutlak galip gelmemiz gerekiyor, çünkü alttaki takımlar kazanıyor. Yukarılara ulaşmak istiyoruz. İnşallah karşılaşmadan galip ayrılırız” diye konuştu.