SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray maçına özel motivasyon

Trabzonspor'un yaşam koçu, AMK’ya takımın, İstanbul’da pazar günü oynayacağı Galatasaray maçından galibiyetle ayrılacağını öne sürdü.

Güncellenme: 07:56, 18/02/2016
Galatasaray maçına özel motivasyon

Trabzonspor’un Kayserispor karşısında 2-1 kazandığımaç öncesi takıma yaşam koçluğu yapan Ömer Çam, AMK'ya konuştu. Çam, “Bu desteği ilk olarak 1461 Trabzon'da uyguladık. Ardından Teknik Direktör HamiMandıralı benimle temasa geçti. ortada 32 yıldır gelmeyen şampiyonluk var. Sürekli teknik adamve oyuncu değiştiriliyor. oyunculardamotivasyon düşüklüğü vardı. Bir takımolduklarını hatırlattım. ‘Stresi yönetirseniz basamak yönetemezseniz yük olur' dedim. İki gün oyuncularla eğitimyaptık. Üçüncü günmaçı kadroda olmayan futbolcularla seyrettimve galibiyet geldi” dedi.

“HİKAYEYİ YENİDEN YAZIN”

Bordo-mavililerin yaşam koçu, “Oyunculara bu hikayeyi yeniden yazmalarını söyledim. Hikaye Kayserispor karşısında başladı. Hafta sonu da takımın yanına gideceğim. Trabzonspor'daki bu olumlu hava sürecek ve Galatasaray'ı yenecekler. Eğitimverdiklerimarasında en çok Erkan'ın etkilendiğini gördüm. onur ile de takımliderliği konusunda daha etkin olması konusunda konuştum. Takıma galibiyet hediyesi olarak, kitabımı özel not yazarak dün gönderdim” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:07:55,