SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın erteleme maçı yine erteleniyordu

17 Ocak’ta oynanması gereken ancak yoğun kar yağışı nedeniyle 5. dakikada tatil edilen Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu maçı, dün de sis yüzünden ertelemenin eşiğinden döndü.

Güncellenme: 07:48, 18/02/2016
Beşiktaş’ın erteleme maçı yine erteleniyordu

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk yarışını sürdüren Beşiktaş, diğer yandan da doğa şartlarıyla boğuşuyor. Ligin ikinci yarısındakiMersin İdman Yurdu ve Trabzonspor maçlarını kar nedeniyle oynayamayan siyah-beyazlılar, dün de az kalsın sis kurbanı oluyordu. 17 Ocak'ta oynanması gereken ancak yoğun kar nedeniyle 5. dakikada tatil edilip 17 Şubat'a ertelenen Beşiktaş-Mersin İY maçı, dün de sis nedeniyle oynanmama tehlikesi yaşadı.

GÖRÜŞ MESAFESİ DÜŞTÜ

Maçtan önce stadın üzerine çöken sis bulutu, görüş mesafesini bir hayli düşürdü. Maçın hakemi Barış Şimşek, sahaya çıkıp incelemede bulundu ve soyunma odasına geri indi. Yaklaşık 10 dakika sonra iki takımın kalecileri Tolga ve Muammer ile birlikte yeniden sahaya gelen Şimşek, kalecilerden olumsuz görüş alınca yeniden içeri girdi. Bir müddet sonra takımlar yeniden sahaya çıktı ve maç 35 dakika gecikmeli başladı.