SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kerimoğlu: “Kötüye gidişat yok”

Giresunspor ile karşılaşacak olan Şanlıurfaspor'da hazırlıklar devam ederken, teknik direktör Tugay Kerimoğlu da açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 19:12, 17/02/2016
Kerimoğlu: “Kötüye gidişat yok”

PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor’da Giresun maçı hazırlıkları devam ediyor. Şanlıurfaspor teknik direktörü Tugay Kerimoğlu, hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi.

Giresun hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Şanlıurfaspor’da hedef 3 puan olarak belirlendi. Teknik direktör Tugay Kerimoğlu, hafta sonu kaybettikleri için üzgün olduğunu belirterek, “Burada kötü olan veya kötüye gidişat yok aksine pozitif yönde düşüncemiz var mantalitemiz var. Hafta sonu oynayacağımız maçta kolay bir maç değil ve deplasmanda oynayacağız ama yenilmeyecek bir takımda değildir. Ekibimizle birlikte bir haftadır yaptığımız çalışmalarda Giresun maçı üzerine çalıştık. Hafta sonu sahaya çıkacak olan onbirle birlikte kazanabileceğimiz bir maç olacaktır” diye konuştu.

Samsun maçının kendileri için kötü bir mağlubiyet olduğunu ifade eden futbolculardan Ahmet Aras ise Giresun karşısında mutlak galibiyeti hedeflediklerini kaydetti.

Şanlıurfaspor’un Senegalli oyuncusu El Hadji Makhtar Thioune ise Türkiye’yi çok sevdiğini ifade ederek, “Burayı evim gibi hissediyorum insanlar çok sıcak ve bana yakın ilgi gösteriyorlar. Biz bir aile gibiyiz. Her şeyi kendi aramızda konuşuyoruz. Profesyonel bir takımız. Çok kaliteli bir ekibiz ve bazı şeyler değişecektir. Bizde bunun için sürekli olarak kendimizi aktif tutuyoruz. Taraftarlarımız sabırlı olsun. Biz çok çalışıyoruz ve tek gereken şey sabır sahada ne yapmamız gerektiğini çok iyi etüt ediyoruz” diye konuştu.