SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Kupayı alabiliriz”

Fenerbahçe'nin milli yıldızı Gökhan Gönül, taraftarla bu şekilde bütünleşmeleri halinde UEFA Avrupa Ligi'nde kupayı kaldırabilecek güçleri olduğunu söyledi.

Güncellenme: 21:15, 16/02/2016
“Kupayı alabiliriz”

Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Gökhan Gönül, taraftarlarla her maç bu şekilde bütünleşmeleri halinde UEFA Avrupa Ligi’nde finale çıkacaklarını hatta kupayı da kaldırabileceklerini söyledi.

İşte Gökhan Gönül’ün açıklamaları:

“Taraftarlar tribünlerder her yıl çok sağolsunlar beni sahada ıskıklamadılar. Hepsine teşekkür ediyorum. Minnettarım. Soyunma odasına döndüğümde cebimde bir şey kalmıyor. Her şeyimi veriyorum sahada. 3 günde bir maç oynayacağız. Hiç puan kaybetmeden milli araya kayıpsız girmemiz gerekiyor. Önemli olan gol yememekti. 2 verya daha fazla gol atmaktı.”

“İlk maç kendi adımıza güzel oldu. İkinci ayakta da gol yemezsek tur atlayacağız zaten. Yarı final oynamıştık daha önce. 40 basamaklı finalin 39. basamağında kaldık. Aynı bnaşarıyı tekrarlayabiliriz. Bu kaliteye sahip oyunculara sahibiz. Taraftarla bunun gibi her maç bütünleşirsek finale de kupaya da ulaşabiliriz.”