SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Akhisar Belediyespor’un sırrı!

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, takımının başarısının sırrını herkesin kendi işini yapması olarak gösterdi.

Güncellenme: 14:38, 16/02/2016
İşte Akhisar Belediyespor’un sırrı!

Akhisar Belediyespor, 4. sezonunu geçirdiği Spor Toto Süper Lig’de aralarında Galatasaray ve Trabzonspor’un da bulunduğu dev bütçeli kulüpleri sollayıp Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın arkasından 3’üncü sıraya yerleşirken Başkan Hüseyin Eryüksel, “Herkes kendi işini yapınca, başarılı kendiliğinden geliyor” dedi.

Kulüpte her birimin yetki ve sorumluluğunun belirlendiğini dile getiren Başkan Hüseyin Eryüksel, “Yönetici yöneticiliğini, teknik adam teknik adamlığını, futbolcu futbolculuğunu yaptığı için bizde sorun yaşanmıyor. sorun çıkmayınca da başarıya ulaşmak zor olmuyor” diye konuştu.

Öte yandan yönetim, bakıma alınan Manisa 19 Mayıs Stadı’nı pazar günü oynanacak Medipol Başakşehir maçına yetiştirmek için seferber oldu. İşçilerin iki gün boyunca gece gündüz çalışarak zemine 4000 metrekare rulo çim serdiğini bilirten Hüseyin Eryüksel, kendilerine destek veren Manisa Yunus Emre ve Şehzadeler Belediyesi’ne teşekkür etti. Bakım nedeniyle Manisaspor ve Göztepe’nin de anlayış göstererek maçlarını başka statlara aldırdığını hatırlatan Başkan Eryüksel, “Tüm çabamız üç takımın da maçlarını futbola uygun bir zeminde oynamalarını sağlamak” dedi.