SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NTV Spor’daki Spor Servisi programında Mehmet Demirkol’un açıklamaları şöyle:

Fenerbahçe, maç ritmi olmayan bir takımla karşı karşıya gelecek. Bir bilinmezle karşı karşıya. Fenerbahçe’nin az farkla Lokomotiv Moskova önünde favori olduğunu düşünüyorum ama abu turun bana göre ağır favorisi yok. Fenerbahçe’nin oynadığı futbol ligde skoru alsa almasa da beni tatmin etmiyor. Pereira kendi planı içirisinde yüzde yüz başarılı ama benim Avrupa için alabileceğim bir plan değil. Avrupa’da sonuç üzerinde keyif alırsın. Fenerbahçe şanslı kuralarla sonuna kadar gidebilir. Aykut Kocaman’ın oyunu da beni ligde tatmin etmiyordu ama Avrupa’da neredeyse final oynayacaktı.

Başakşehir-Beşiktaş maçında ikinci yarıda oyuna Quaresma ve Cenk girerken defansif oyuncular oyundan çıktı. İkinci yarı Beşiktaş sadece 1 pozisyon verdi. Beşiktaş’ın puan kaybını stoperler üzerine bağlamak çok yanlış.

Mustafa Denizli bence Galatasaray’da göreve başladığı için pişman. Ama Mustafa Denizli görevi bırakmaz. Mustafa Denizli bırakacağını da söylemedi. Bu haberler yönetimin içinden çıkar. Burak Yılmaz’ın Galatasaray’dan ayrılma sebebi yönetimde bulunan kişilerdir. Umut Bulut Galatasaray’a santrfor ekibinin 1 numarası olarak alınmamıştır, santrfor ekibinin bir parçası olarak alınmıştır.