SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli neşteri vuracak

Yönetimin önümüzdeki sene de Galatasaray'ın başında kalmasını istediği başarılı teknik adam Mustafa Denizli, ‘ruhsuz’ futbolcuların biletini kesecek. Artık genç ve başarıya aç isimler ‘parçalı’ giyecek!

Güncellenme: 08:31, 15/02/2016
Mustafa Denizli neşteri vuracak

Galatasaraylılar bu sezon ligden umudu kesmiş durumda. Mersin yenilgisinin ardından gözler kupa ve UEFA Avrupa Ligi'ne çevrilirken, Teknik Direktör Mustafa Denizli de şimdiden önümüzdeki sezonun hazırlığına başlamış durumda. Yönetimin istifadan geri çevirdiği önümüzdeki sezona da takımın başında çıkmasını istediği başarılı çalıştırıcı, ilk olarak yaş ortalamasını düşürecek.

YÖNETİMDEN TAM DESTEK

Yaşlı ve ‘ruhsuz' futbolcuların biletini kesmeye hazırlanan Denizli, UEFA'dan transfer yasağı gelmemesi halinde Galatasaray formasına layık isimleri takıma kazandıracak. Mevcut futbolcuların neredeyse yarısını göndermek isteyen kurt hoca, daha genç ve başarıya aç isimleri listelemeye başladı bile… Mevcut kadronun değişimine sıcak bakan yönetim de hocasına tam destek veriyor.

HAMZAOĞLU’NUN ÇOK GERİSİNDE

Geçen yılın 3 kupalı hocası Hamza Hamzaoğlu'nun gidişiyle takımın başına geçen Mustafa Denizli, beklediği sonuçları elde edemedi. Ligde sarı-kırmızılı takımın başında çıktığı 9maçta sadece 12 puan toplayabilen Denizli, sadece 1.33 puan ortalaması yakalayabildi. Hamzaoğlu ise 1.9 puan ortalaması ile gönderilmişti.