SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cumartesi günü Timsah Arena’da lider Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Bursaspor, 1 günlük iznin ardından çalışamlara Özlüce Tesisleri’nde başladı.

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, haftanın ilk çalışması öncesinde saha içerisinde Gençlerbirliği maçının değerlendirmesini yaptı. Daha sonra futbolcular, ısınmanın ardından yeşil beyazlı futbolcular üçerli gruplar halinde tempolu koşular yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmanın son bölümünde gole yönelik çalışma ile sona erdi.

SERDAR AZİZ KOŞUYOR Medipol Başakşehir karşılaşmasında sakatlanan, ancak yapılan tedaviye cevap veren ve durumu her geçen gün iyiye giden kaptan Serdar Aziz, bugün doktor kontrolünden koşulara başladı. Serdar Aziz için Çarşamba günü yapılacak çalışma sonrasında oynayıp oynamayacağına karar verilecek.

EMRE TAŞDEMİR YOK Bursaspor’un yaklaşık 2 haftadır çalışmalara katılmayan sakat oyuncularından Jorquera bugün ilk kez takımla birlikte çalışmalara başladı. Diz kapağında ağrı bulunan Emre Taşdemir’in ise tedavisine devam edildi.

Bursaspor salı günü sabah Özlüce Tesisleri’nde yapacağı çalışma ile Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürecek.

ZİYARETLER SÜRÜYOR Bursaspor Kulübü Başkanlığına seçilen Ali Ay ve yönetimine ziyaretler sürürüyor. Fordma sponsoru olan Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Başkan Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerimize yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu ve Bursaspor’a olan desteklerinin gelecek sezonlarda da büyüyerek devam edeceğini belirtti. Bu arada CHP Bursa milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın Özlüce Tesisleri’ne gelerek yönetim kurulunuza ziyaret etti