SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zaza: “Bu anı unutmayacağım”

Juventus'a altın değerinde bir 3 puan armağan eden İtalyan futbolcu, böyle devam etmeleri durumunda şampiyonluğu kimseye kaptırmayacaklarını söyledi.

Güncellenme: 00:04, 14/02/2016
Zaza: “Bu anı unutmayacağım”

Juventus’a liderliği getiren golü 88. dakikada kaydeden Simone Zaza, bu golü uzun yıllar unutmayacağını söyledi. Maç sonunda konuşan başarılı futbolcu, böyle devam etmeleri durumunda şampiyonluğu kimseye kaptırmayacaklarını da sözlerine ekledi.

İşte İtalyan yıldızın açıklamaları:

“Serie A liderliğini aldık. Şu anda ligin zirvesindeyiz. Şampiyonluk için kendimize güveniyoruz. Güçlü bir takıma karşı zor bir maçtı. Performansımızdan dolayı mutluyum. Umarım bu gol bize lig için önemli bir katkı verir.”

“Bu golün benim için önemi, takıma olan katkısı. Golü atmak benim şansımdı ve takım arkadaşlarım maç boyunca savaşarak büyük özveri gösterdiler. Bu anı çok uzun yıllar unutmayacağım. Napoli’nin bize kontralarda sıkıntı yaratacağını biliyorduk. Juventus’un hedefi her zaman için galibiyettir; biz de bunu sağladık.”

“Kişisel olarak sezon boyunca yaptığım katkıdan memnunum. Bu şekilde devam edersek şampiyonluğu elimizden kimse alamaz.”

“Her zaman dediğim gibi hedefim Euro 2016’ya katılmak. Umarım İtalya’nın başında olan hocamın gözüne girebilirim”

AMKSPOR / DIŞ HABERLER