SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın ağlatan vedası

Çin ekibi Beijing Gouan’a transfer olan Burak Yılmaz dün takım arkadaşları ve hocası ile vedalaştı. Denizli’nin bu esnada gözyaşlarına hakim olamadığı gözlenirken, golcü oyuncu daha sonra soluğu Riva’da, Fatih Terim’in yanında aldı.

Güncellenme: 16:56, 13/02/2016
Burak Yılmaz’ın ağlatan vedası

Burak Yılmaz’ın 3.5 senelik Galatasaray macerası sona erdi. Çin ekibi Beijing Gouan'a 8 milyon Euro'luk bonservis bedeli karşılığında transfer olan milli yıldız, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek eski takım arkadaşları ve teknik ekiple vedalaştı. Tüm arkadaşlarından tek tek ‘helallik' alan Burak'ın, hocası Mustafa Denizli ile yaşadığı duygulu anlar dikkat çekti.

Hocasına emeklerinden ve kendisine duyduğu güvenden dolayı çok teşekkür eden golcü oyuncunun sözleri üzerine, ikili sıkı sıkı sarıldı ve Denizli gözyaşlarına hakim olamadı. Burak Yılmaz da gözyaşlarını tutmakta güçlük çekerken, daha sonra ise Riva'ya giderek hem Galatasaray'dan hem de milli takımdan hocası olan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'le görüştü. Burak burada İmparator'a her şey için teşekkür ettikten sonra vedalaşarak ayrıldı.

Yayınlanma Tarihi:08:02,