SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezona büyük umutlarla başlayan ancak ligde ve kupada hedeflerinden bir bir uzaklaşan Trabzonspor güne şok bir baskınla başladı… Kayserispor’a verilen ve ihtarlara rağmen ödenmeyen 150 bin Euro’luk senetle ilgili icra takibi başlatan memurlar beraberinde polislerle birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine geldi.

Bu gelişme tesislerde sıcak saatler yaşanmasına neden olurken 150 bin Euro’luk senetle ilgili icra takibini futbolcu Cem Can’ın başlattığı öğrenildi. Bu senedin Trabzonspor tarafından bir transfere karşılık Kayserispor’a verildiği, sarı-kırmızılı kulübün de bunu futbolcusu Cem Can’a verdiği belirtildi.

TRABZONSPOR’UN BAŞI HACİZLE DERTTE

Maddi yönden kötü günler geçiren, yeni başkan Muharrem Usta ve yönetiminin de ilk hedefi olarak giderlerin azaltma çabası sürerken, bordo-mavililer geçmiş dönemlerden kalma sıkıntılarla boğuşmaya devam ediyor.

Bunlardan bir diğeri de Sefa Yılmaz transferinde yaşanmıştı. Kayserispor’dan kadroya dahil edilen Sefa için, Fırtına’nın sarı kırmızılı ekibe ödemesi gereken 3 milyon TL’nin verilmemesi üzerine icra başlatıldı. Trabzonspor’un Spor Toto ile yaptığı sponsorluk anlaşmasından ötürü alacağı 5 milyon TL’lik paranın 3 milyon TL’sine el konulduğu iddia edilmişti.

61 Saat

Yayınlanma Tarihi:10:26,