SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’deki hedefinden oldukça uzaklaşan G.Saray'da Türkiye Kupası daha da öne çıkarken dün de teknik patron Mustafa Denizli, Akhisar maçı öncesinde oyuncularına uyarılarda bulundu. As kadrosu ile sahaya çıkarak iyi bir skorla rövanşta sahada olmak isteyen Denizli, uyariki başlıkta topladı… İşte Denizli'nin takımı ile yaptığı konuşmanın detayları:

1- MORALLER YERİNE GELMELİ:

“Kötü sonuçlar sonrasında hem sizin hem de camianın morali bir hayli bozuldu. Avrupa Ligi'ndeki Lazio maçları öncesinde hem kupada hem de ligde fire vermeyelim ve artık toparlanalım. Bunun için de ilk önce yapmamız gereken Akhisar'ı mağlup etmek. Bundan sonraki süreçte yönetim ve taraftar bizden sadece galibiyet beklemiyor. İyi futbolla sonuca gitmemiz şart. Ayrılanlar ve aramıza yeni katılan isimler var. Bunlar her takımda olabilecek gelişmeler. Biz yine hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz.”

2- TEK YÜREK TEK BİLEK:

“Mali açıdan yaşanan sorunlar sonrasında önceki gün yeni yapılacak hamlelerin başlangıcı için ‘tek yürek tek bilek' organizasyonu yapıldı. Bu toplantıya da hepimiz katıldık. Bundan sonraki aşamada herkesin gözü bizim üzerimizde olacak. Taraftarı takıma daha çok çekebilmek, azalan bağı yeniden kurabilmek için biz de elimizi taşın altına koymalıyız. Alacağımız her galibiyet hem yönetimi ve başkanı rahatlatacak hem de bizler başarılar geldikçe rahatlayacağız. Üzerimizdeki baskıyı kırmak adına kazanmamız şart.”

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:36,