SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig'in 21. haftasında deplasmanda Denizlispor'a konuk olacak Adanaspor'da bu maçın hazırlıkları 3 puan parolasıyla devam ediyor.

Teknik Direktör Engin İpekoğlu, nezaretinde çalışmalarını sürdüren turuncu beyazlı ekip Osman Yereşen Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla Denizlispor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde ise çift kale maç yapıldı. Teknik Direktör Engin İpekoğlu çift kale esnasında oyuncularını sert bir şekilde uyararak yapmaları gerekenleri uygulamalı olarak gösterdi.

Öte yandan alt yapıyla çalışmalarını sürdüren Cem Özdemir, yönetim ve hocasıyla görüşerek bugün itibariyle A takım ile idmanlara başladı.

Adanaspor yarın yapacağı antrenmanın ardından cuma günü sabah saatlerinde havayolu ile mücadelenin oynanacağı Denizli şehrine hareket edecek. Denizli tesislerinde yapılacak antrenmanın ardından turuncu beyazlılar hazırlıklarını tamamlayacak.

Bu arada 13 Şubat Cumartesi günü Denizli Atatürk Stadyumu'nda oynanacak Denizlispor-Adanaspor mücadelesine gidecek Adanaspor taraftarlarına 750 kişilik yer ayrıldı.

Adanaspor kadın taraftar grubu oluşumu Dişi Kaplanlar, üzerinde isim ve forma numaraları bulunan özel pasta hazırlayıp tek tek futbolcu ve teknik ekibe armağan etti. Kadın taraftar grubu Dişi Kaplanlar Adanaspor taraftarının organizasyon geleneğini hazırladıkları özel pastalarla sürdürdü. Günler öncesinden kendi imkânlarıyla tek tek hazırladıkları özel pastaları tesislere getiren kadın taraftarlar, ‘dişi kaplanlar’ antrenman için sahaya çıkan futbolcu ve teknik ekibe sürpriz yaptı. Kendilerinin isimleri ve numaralarının yazıldığı pastaları gören futbolcu ve teknik ekip taraftarlara teşekkür etti.

Etkinliğin ardından teknik ekip, futbolcular ve bayan taraftarlar günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildiler.