SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Sneijder ve Podolski’yi bırakmak istemeyiz”

Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin önemli açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz'ın Çin'e muhtemel transferini değerlendiren Nasuhi Sezgin, Wesley Sneijder ve Lukas Podolski'nin de durumuna değindi.

Güncellenme: 00:26, 09/02/2016
“Sneijder ve Podolski’yi bırakmak istemeyiz”

Burak Yılmaz’ın transfer kararının oyuncuya ait olduğunun altını çizen Sezgin, “Mustafa Hoca kalması yönünde Burak’ı ikna etmeye çalıştı. Burak da gitme konusunda ısrar etti. Bu ısrar karşısında bizim de yapabileceğimiz bir şey yok. Mustafa hoca, Burak’ın kararını bize söylediği zaman kendi gitmek istiyorsa olabilir dedik. Biz de kalmasını istiyorduk ama kararı kendisi verdi. Transfer gerçekleşirse hayırlısı olsun. Burak’ın Çin’de de başarılı olacağını düşünüyorum.” şeklindeki açıklamalarıyla duurma açıklık getirdi.

PODOLSKI VE SNEIJDER YANITI Nasuhi Sezgin ayrıca Lukas Podolski ve Wesley Sneijder hakkında da çıkan Çin’e transfer iddiaları hakkında konuştu.

“Sneijder ve Podolski için şu ana kadar Çin’den gelen transfer teklifi yok. Teklif gelirse de bırakmak istemeyiz. Sneijder ve Podolski de Çin’e giderse biz kiminle oynayacağız.” diyerek bu iddiaların gerçeklik payı olmadığının altını çizdi.

NTV Spor