SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-Lacivertli oyuncular, cuma akşamından beri kendi aralarında Antalyaspor yenilgisini konuşuyor, durum değerlendirmesi yapıyor. Takımın tecrübeli oyuncuları, bu maçın bir an önce unutulması için ellerinden geleni yapıyor. Bu isimlerden biri de Nani.

‘5 puan iyi gelmedi'

Portekizli yıldız, takım arkadaşlarına yaptığı konuşmada, Antalyaspor önünde çok kötü bir futbol sergilediklerini söyleyerek, “Açıkçası rakibimiz bize iyi bir ders verdi. Son haftalarda aldığımız galibiyetler sonrası rehavete kapıldığımız ortaya çıktı. Maç eksiği bulunan Beşiktaş'ın 5 puan önüne geçmemiz bize iyi gelmedi” diye konuştu.

‘Bize tecrübe oldu'

Nani sözlerine, “Ancak bu yenilgi, ilerleyen haftalar için iyi bir tecrübe olacak. Bundan sonra çok daha dikkatli olacağız. Cuma günkü Kasımpaşa maçının önemi çok büyük. Taraftarımız önünde kazanarak yeni bir seri başlatırsak, yaralarımızı da sarmış oluruz” şeklinde devam etti. Portekizli yıldızın bu sözlerine takım arkadaşlarından da destek geldi. Fenerbahçeli futbolcular, takımı en kısa sürede ayağa kaldırmak için birbirlerine söz verdi.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:13:27,