SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Podolski’den kötü haber

Galatasaray'da ağır gribal enfeksiyon geçiren Lukas Podolski'nin Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Akhisar Belediyespor mücadelesinde forma giyemeyeceği açıklandı.

Güncellenme: 14:27, 09/02/2016
Galatasaray’da Podolski’den kötü haber

Galatasaray Futbol Takımı, Ziraat Türkiye Kupası'nda deplasmanda oynayacağı Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde yapılan antrenman, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı.

Daha sonra küçük oyunlarla sonuçlandırma çalışması yapılan antrenmanın ana bölümünde 60 metrelik alanda baskıya dayalı bir çift kale maç gerçekleştirildi.

Toplam 60 dakika süren antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Ağır gribal enfeksiyon geçiren ve Akhisar Belediyespor maçı kadrosunda yer almayacak olan Lukas Podolski'nin bugünkü antrenmanda dinlendirilmesine karar verildi.

Sinan Gümüş'ün tedavisine devam edildi.

Hamit Altıntop, sahada takımdan ayrı özel bir çalışma gerçekleştirdi.

Galatasaray Futbol Takımı, yarın akşam saat 18.45'te Manisa 19 Mayıs Stadı'nda başlayacak olan Akhisar Belediyespor karşılaşması için bugün saat 15.30'da Türk Hava Yolları'na ait özel bir uçuşla İzmir'e hareket ederek mücadele öncesinde kampa girecek.

Yayınlanma Tarihi:14:26,