SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında yarın Galatasaray’ı ağırlayacak Akhisar Belediyespor’un antrenmanını ziyaret eden, Özel Yüksel Lisesi öğrencileri, 46 yaşını dolduran teknik direktör Cihat Arslan’a doğum günü sürprizi yaptı.

Müdür Yardımcıları Neslihan Tekin ve Murat Yardımcı ile bir grup öğretmen ve öğrenci, Yılmaz Atabarut Tesisleri’ndeki antrenmanın sonunda Arslan’a çiçek verip doğum gününü kutlarken, özel olarak hazırlattıkları pastayı kestirip,karşılaşma için başarı diledi.

Öğrenci ve öğretmenlere yaptıkları sürpriz için teşekkür eden genç teknik adam, “Beni gerçekten çok mutlu ettiniz. Bu kutlama hem benim hem de futbolcularım için büyük moral oldu. Bu moralle Galatasaray maçından iyi bir sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum” dedi.

Yeşil siyahlı ekibin son çalışmasına sakatlıkları devam eden Mervan ve Grbic’in yanı sıra grip olan kaleci Fatih katılmadı. Hafif sakatlıkları bulunan Onur ve Ahmet Cebe takımla çalışırken, iki futbolcunun da oynamasına engel bir durum olmadığı beldirildi.