SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın yeni transferi Denis Boyko, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Torku Konyaspor maçında ilk kez siyah-beyazlı formayı giyecek. Şenol Güneş maç performansını görmek ve takıma alışması için Ukraynalı file bekçisini Torku Konyaspor maçında sahaya ilk 11'de sürecek.

ERSAN GÜLÜM VEDA ETTİ

Çin ekibi Hebei China Fortune'a transfer olan Ersan Gülüm, dün arkadaşlarıyla vedalaştı. Ardından da BJK TV'ye duygusal bir röportaj verdi. Başarılı stoper, “Buraya geldiğimde 23 yaşındaydım. Benimiçin çok farklı bir duyguydu. Burada yaşadıklarımherkese nasip olmaz. Bu kulübün bir parçası olmak benimiçin gurur verici. İyi günler de kötü günler de gördümburada. Taraftarlarımız beni her zaman sonuna kadar destekledi. Umarım onları mahcup etmemişimdir.

BİR GÜN DÖNMEK İSTERİM

Bana ‘feda' dediklerinde hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü iyilik yaparsanız 2 katını alırsınız diye düşünüyorum. Bütün kulüp camiasına ve taraftarlara sonsuz teşekkürler. Haklarını bana helal etsinler. Çünkü ben onlara hakkımı helal ediyorum. Şampiyonluk için o kadar eminimki yüzde 100 şampiyon olacağız. Şu an ileriyi düşünmüyorum, her gün önüme bakıyorum. Kaderde ne varsa o olur. Bir gün tabii ki Beşiktaş'a dönmek isterim” sözleriyle siyah-beyazlı camiaya veda etti.

Yayınlanma Tarihi:08:43,