SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan Gökhan Gönül ve Topal’a kanca!

Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi bitecek olan iki yıldız futbolcu Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'ü kadrosuna katmak için nabız yokladığı ifade ediliyor.

Güncellenme: 12:49, 09/02/2016
Beşiktaş’tan Gökhan Gönül ve Topal’a kanca!

Mali durumunu büyük oranda düzelten, Arena'yı tamamlama noktasına gelen, şampiyonluk yolunda koşar adım ilerleyen Beşiktaş’ta, ara transferi tamamlayan yönetim gözünü yeni sezona çevirdi.

Bir yandan iç transferde Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile sözleşme yenileme görüşmelerine başlayan, diğer taraftan kadroya kalite katacak yeni isimlerin peşine düşen Kartal'ın herkesten gizlediği ‘hedefi' ortaya çıktı.

GÖKHAN GÖNÜL’E MESAJ!

Siyah-Beyazlı ekip, şampiyonluk yolundaki en büyük rakibi Fenerbahçe'nin süper yıldızı Gökhan Gönül'e göz dikti.

Sezon sonunda serbest kalacak olan ve kulübü ile henüz yeni bir sözleşme imzalamayan 31 yaşındaki milli oyuncuya aracılar kanalıyla ilk mesaj iletildi.

Beşiktaş kurmaylarının, “Fenerbahçe ile anlaşamazsan kapımız sonuna kadar açık. Seni Beşiktaş'ta görmekten mutluluk duyarız” mesajıyla Gökhan'ın ‘Gönül'ünü çalmaya çalıştığı ifade edildi.

Uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermeye hazırlanan Kartal, Gökhan Gönül'ün transferiyle dev arenaya dev bir takviyeyle girmeyi, Beck'in yanına milli yıldızı da ekleyerek savunmanın sağını ‘kusursuz' hale gelmeyi planlıyor.

VARAN 2 TOPAL!

Gökhan Gönül’ü gözüne kestiren Beşiktaş’ın Fenerbahçe’den ilgi duyduğu tek isim tecrübeli futbolcu değil.

Siyah-Beyazlı ekibimiz, ezeli rakiplerinde tıpkı Gökhan gibi sözleşmesi bu sezonun sonunda bitecek olan Mehmet Topal’ı da radarına aldı.

Beşiktaşlı kurmaylar, Kanarya’nın orta sahadaki dinamosunun da durumunu takip ederken uygun şartların oluşması halinde transfer için fırsat kollayacak.

Haber Türk

Yayınlanma Tarihi:09:48,