SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zafer Biryol ile yollarını ayıran, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor, İsmail Ertekin’le 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Bandırmaspor TOKİ'de bulunan sosyal tesislerde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, “Takım olarak ligin ikinci yarısına iyi başlayamadık. Alınan başarısız sonuçların ardından Zafer Birol ile yollarımızı ayırma kararı verdik.” dedi.

Bandırmaspor Teknik Direktörlüğü’ne Ertekin'in getirildiğini açıklayan Elmastaş, “Kendisiyle 1,5 yıllık sözleşme imzaladık. İsmail Ertekin, takım olarak yakından tanıdığımız bir isim. Kulübümüze uzun yıllar hizmet etti. Bu süre içerisinde önemli başarılara imza attı. Başarılara kaldığı yerden devam edeceğimize olan inancımız tamdır” dedi.

Teknik Direktör Ertekin de, “Bandırmaspor camiası, yakından tanıdığım bir camia. Onlarla birçok başarılara imza attık. Bandırmaspor'a, rüştümü ispatlamak için gelmedim. Bandırmaspor, başarılı olabileceğine inandığım bir takım kadrosuna sahip. Teknik heyet olarak yapacağımız ilk iş, düşünceleri değiştirmek olacaktır.” şeklinde konuştu.

İsmail Ertekin, kendisini 1,5 yıllığına Bandırmasporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. Yardımcılıklarını ise İsmail Hakan Gökkaya, Musa Öztürk ve Sinan Korkmaz yapacak.