SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van Gaal’den muhabire skandal tehdit!

İngiltere Premier Lig'de Manchester United takımının teknik direktörü Louis van Gaal, basın toplantısında soru soran bir gazeteciyi işinden kovulmakla tehdit etti.

Güncellenme: 12:54, 08/02/2016
Van Gaal’den muhabire skandal tehdit!

Manchester United Teknik Direktörü Louis van Gaal, İngiltere Premier Lig’de 1-1 biten Chelsea maçından sonra düzenlenen basın toplantısında bir skandala imza attı. Jose Mourinho’nun yerine geçeceği ile ilgili sorulardan sıkılan Hollandalı teknik adam, bir gazeteciyi işinden etmekle tehdit etti.

Manchester United yönetiminin, kendisi yerine Jose Mourinho’nun teknik direktör olacağını yalanlamadığını söyleyen gazeteciye Van Gaal, “Niye yalanlamak zorundalar. İkinci başkan Ed Woodward ile konuştun mu? Sizi yarattığınız hikayeleri kulüp neden yalanlamak zorunda olsun. Anlaşıldı, ne Woodward ile ne de kulüp sahibi Glazers ile konuşmadın. Bu soruya cevap vermeyeceğim. Yarın kovulacaksın. Adın ne senin? Karına, varsa çocuklarına veya kuzenine bakabilirsin” ifadelerini kullandı.

Basın ile arası iyi olmayan deneyimli çalıştırıcı, geçtiğimiz günlerde The Sun muhabirine “şişko adam” diye hitap etmiş idi.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:12:50,