SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Luis Nani’den Çin açıklaması

Fenerbahçe'nin yıldızı Luis Nani, Çin'den gelen teklifin ekonomik olarak çok iyi olduğunu; fakat kendisinin gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Güncellenme: 13:48, 06/02/2016
Luis Nani’den Çin açıklaması

Fenerbahçe’nin yıldızı Luis Nani, Çin’den kendisine gelen teklifler hakkında konuştu. Fenerbahçe Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Portekizli yıldız, ilk hedefinin Fenerbahçe formasıyla şampiyonluk yaşamak olduğunu söyledi.

İşte Nani’nin açıklamalarından satırbaşları:

– “Bu konuyu herkesin bildiğini düşünüyorum, çok fazlası teklif edilen bir durumdu bu. Hem kulübümüz için, hem benim için ekonomik anlamda çok büyük bir teklifti ama ben bu teklife bakmadım bile. Çünkü ilk hedefim böyle paraları kazanmak değil, futbolda hedeflerime ulaşabilmek. Ben buraya bazı hedefler ve bazı isteklerle geldim.”

– “Burada kendime belli hedefler koydum, takımla beraber ulaşmak istediğim hedefler var. Bunları yarıda bırakıp gitmek istemedim. Hem bireysel hedeflerim var, hem takımla hedeflerimiz var. Bunlara ulaşmadan burayı da bırakmayacağım. Umarım her şey yolunda gider ve bu kulübün tarihine katkıda bulunabiliriz hep birlikte. İşimizi yapmaya devam edeceğiz ve her şeyin iyi gitmesini diliyorum hepimiz için.”

– “Hakemler, oyuncu üzerinde bazen fazla düzeyde baskı kuruyorlar aslında. Ben burada bu şekilde değerlendiriyorum durumu. Türkiye Ligi'nde birçok hakem de İngilizce bilmiyor maalesef. Türk oyuncuları onların üzerinde bir baskı kurduğunda, hızlı bir şekilde inanıp, buna göre karar veriyorlar.”