SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, yenildikleri maç için söylenecek çok fazla bir şey olmadığını, mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi.

Spor Toto Süper Lig’in 20’nci haftasında Antalyaspor evinde Fenerbahçe’yi 4-2 mağlup etti. Karşılaşma sonrası her iki takım hocaları maçı değerlendirdi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, 4-2 yenildikleri maçtan sonra söylenecek çok fazla bir şeyin olmadığını mağlubiyeti hak ettik ettiklerini ifade etti. Antalyaspor’un Fenerbahçe’den daha iyi olduğunu belirten Pereira, “Takım halinde hem bireysel anlamda hem de takım olarak bizden daha iyi bir görüntü sergilediler ve bizden daha çok istediler maçı” dedi.

Antalyaspor’un şampiyonluğa oynuyormuş gibi mücadele ettiğini aktaran Pereira, kendilerinin sanki şampiyonluğa oynamıyormuş görüntüsünü maç içerisinde verdiklerini açıkladı. Antalyaspor’un kendilerinden daha agresif oynadığını ve daha iyi bir oyunla bu akşam 3 puan aldıklarını aktaran Pereira, ” Bizim 3 puanlık bir kayıp söz konusu bu hafta. Şuanda aslında dediğim gibi çokta fazla söylenecek bir şey yok. Bugün ne eksikti buna bakacağız. Çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu akşam ne eksikti hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bir sonraki karşılaşmada farklı bir cevap, farklı bir görüntü sergilemek istiyoruz” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin farklı bir seviyede futbol oynamak istediğini vurgulayan Pereira, bundan önce yaptıkları gibi bundan sonra da bunu yapmak istediklerini belirtti. Antalyaspor’u tebrik eden Pereira konuşmasını söyle tamamladı: “Dediğim gibi bir sonraki karşılaşmada sahaya inançla istekli çıkmalıyız ve kendimizi maça vermeliyiz. Daha güçlü bir reaksiyon göstermeliyiz ve şampiyonluk mücadelemize bu şekilde devam etmeliyiz.”

Yayınlanma Tarihi:23:12,