SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“O adamın suratını bile görmek istemiyorum”

G.Saray’ın eski başkanlarının kurtuluş reçetesini görüşeceği toplantı öncesi beklenen problem yeniden su yüzüne çıktı.Polat davete “Ünal Aysal’la bir araya gelmem doğru olmaz. O adamın suratını bile görmek istemiyorum” dedi ve katılmadı.

Güncellenme: 09:12, 04/02/2016
“O adamın suratını bile görmek istemiyorum”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulüple ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için eski başkanları TT Arena'da toplantıya davet etti ancak Adnan Polat, ‘Orada görmek istemediğim insanlar olacak' diyerek teklifi geri çevirdi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, zor günler geçiren Sarı Kırmızılı camiada eski başkanları bir araya toplayarak bilgi alışverişinde bulunmak ve kurtuluş reçetesi hazırlamak niyetiyle çağrıda bulundu.

Türk Telekom Arena'da yapılması planlanan ve bugün 17.00'de başlayacak zirveye Adnan Polat katılmayacağını bildirdi. Dursun Özbek, Galatasaray'da başkanlık yapmış 8 ismi; Ali Tanrıyar, Selahattin Beyazıt, Alp Yalman, Faruk Süren, Mehmet Cansun, Adnan Polat, Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat'ı toplantıya katılması için aradı. Özbek Adnan Polat'tan olumsuz yanıt aldı. Özbek'in telefonla ulaştığı Polat, davet için teşekkür etti ve “Benim orada görmek istemediğim insanlar var. Benim Ünal Aysal'la bir araya gelmem doğru olmaz. Ben o adamın suratını bile görmek istemiyorum. Sen iyi niyetle çağırıyorsun ama gergin bir ortam oluşabilir. Bu da faydalı bir toplantı olmasına izin vermez o yüzden katılım ahengi bozulabilir” diyerek katılmasının doğru olmayacağını belirtti.

Yeniyüzyıl

Yayınlanma Tarihi:09:10,